Plaanin väki


Valmentajat ja muut hahmot

PÄÄVALMENTAJA

Mikko Alpola
mikko.alpola@gmail.com
044-0180058

VALMENTAJAT

Antti Rantanen
antti.v.v.rantanen@student.jyu.fi
050-3722077

Tea Österlund
0400-999339

Heikki Laine (Mikkeli)
heikki.laine@rinta-jouppi.com
0500-555658

Pertti Yritys (Hyvinkää)
040-5484939

JOHTOKUNTA

Puheenjohtaja

Mikko Pirttimäki
mikko.e.pirttimaki@gmail.com
050-5149184

Talousasiat, varapuheenjohtaja

Tuija Ylä-Sahra
tuija.yla-sahra@pp.inet.fi
050-3715752

Sihteeri

Tarja Laakso
040-8674469

Jäsen

Riitta Hjelt

INTIAANIPÄÄLLIKÖT

Marko Malvela
marko.malvela@pelikirja.com
040-1651361

Sami ”Webmaster” P
sami@sprinttitalli.com

YLEISET ASIAT

Voit kysyä sähköpostilla osoitteesta: Plaanilaiset (at) kampuksenplaani.fi